Контакти

Про компанію, хто ми?

TM "Silk Kiss" - це бренд говорить про любов до себе і свого тіла. Шовк - це воістину королівська тканина, і торкаючись до шкіри ви можете відчути легке, ніжне дотик, як шовковий поцілунок.

Цей одяг створена для того, щоб Ви були впевнені в собі, елегантні, і вишукані, привертаючи увагу оточуючих в розкішній і дорогому одязі. Ми лідери у виробництві шовкової одягу, тому натуральні шовкові речі Ви можете купити у нас, за найкращою ціною і якістю.

Ми робимо якісні речі, і це не зміниться.

ми дбаємо про те, щоб асортимент був широким, оформлення замовлення легким, а доставка швидкою, тому наш магазин це справжня знахідка, для кожного, хто цінує себе і своє здоров'я.


Адреса:

Тимчасово наш магазин зачинено, але ми працюємо онлайн. І Ви можете зробити замовлення на сайті!


Пошта:


Телефони:

+380 (68) 560-06-22
+380 (73) 025-10-00
+380 (95) 025-10-00

Робочий час консультантів інтернет-магазину:

10:00 — 18:00

З понеділка по п'ятницю

Коментарі

Дуже задоволена своєю покупкою. Якість, ціна, обслуговування відповідає інформації що розміщена на сайті на сто відсотків. Піжама дивовижна! Бажаю всим ніжних шовкових поцілунків як найбільше!!!

Все в замовленні сподобалося, речі та упаковка все чудово. Замовлення було доставлено вчасно. Рівень, на який потрібно всім рівнятися.

Дякуємо магазину за якісні речі з натурального шовку. Дуже приємно їх носити. Успіхів вам!

Однажды купив хоть одну вещь из шёлка, Вы точно станете поклонником этой удивительной ткани. Я долго искала изделия с отличным пошивом и качеством. Спасибо Вашему магазину, пижамы обволакивают , как нежное облачко, а платье в бельевом стиле, стало незаменимым в моем гардеробе. Если планируете сделать подарок, то предлагаемая упаковка , отлично дополнит его. Рекомендую всем любителям прекрасного!

Спасибо магазину! С вашей помощью смог сделать девушке не обычный подарок! Потрясающие вещи. Буду обращаться еще

Написати відгук