Зірки та шовк

Сучасні вчені і вчені минулого давно довели, що шовк має унікальні здібності, що оздоровлюють. І багато знаменитостей люблять носити шовкову білизну, і спати на шовковій постільній білизні.

Однією з найзнаменитіших шанувальниць шовку, була Мерлін Монро, вона завжди лягала спати на шовкові простирадла, з крапелькою парфумів Chanel №5. І більше нічого. Цього було достатньо для гарного сну.

Якби Мерлін Монро була нашою клієнткою,
то вибрала б собі шовкову постільну білизну на цій сторінці сайту ;)


Сучасні красуні такі як: Вікторія Бекхем, Сінді Кроуфорд, Емілія Кларк, і багато інших віддають перевагу шовковій білизні та одягу з натурального шовку.

Адже всі давно знають, що коли шкіра торкається шовку, а не бавовни, то вона ніби ковзає по тканині, і на обличчі не залишаються заломи, які згодом стають зморшками. А ще він не вбирає вологу, і ваші косметичні засоби, таким чином, працюють для вас всю ніч.

З чоловіків шовкову постіль люблять такі зірки, як: Кіану Рівз, Квентін Тарантіно, Мел Гібсон та багато інших. І така любов до натурального шовку цілком зрозуміла: він приємний на дотик, не викликає алергії, приймає температуру тіла, і в ньому не холодно і не жарко.
У ньому зручно!

На шовку спали китайські та японські імператори, монгольські хани, французька знать, знати давньоєгипетську цивілізацію, арабські султани, індійські раджа, римські полководці та імператори (включаючи Олександра Македонського), і всіх навіть не перелічити!

Вся Європа, Китай, Монголія, Японія, Індія, Єгипет, країни Близького Сходу, всі могутні люди в цих країнах, і ті, хто міг собі дозволити, прагнули використати шовк у своєму одязі та постільній білизні.

Адже вище суспільство на всі віки віддавало перевагу натуральному шовку!

І це не зміниться – адже це справді найкраща, королівська тканина!